Kancelaria Prawna


O nas

Kancelaria Prawna Godula i Wspólnicy,

rozpoczęła działalność w 2011 roku w oparciu o wcześniejszą kilkuletnią współpracę obecnych wspólników.

Zajmujemy się świadczeniem pomocy prawnej zarówno dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych . Jesteśmy kameralną kancelarią , która stawia na fachowość i rzetelność, a w szczególności na indywidulane podejście do każdego klienta.

Specjalizujemy się w reprezentowaniu poszkodowanych po wypadkach komunikacyjnych oraz poszkodowanych błędami medycznymi zarówno w postępowaniu karnym jak i cywilnym.

Zajmujemy się także obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych związanych z naprawą pojazdów oraz windykacją należności z tytułu samochodów zastępczych.

Osoby fizyczne wspieramy w zakresie spraw rodzinnych i spadkowych, w szczególności związanych z wykonywaniem władzy rodzicielskiej, dochodzeniem alimentów i rozwiązaniem małżeństwa, jak również ustalenia kręgu spadkobierców i działu spadku.

Rozwijamy również działalność w zakresie wsparcia prawnego placówek medycznych świadczących usługi medyczne, zarówno indywidualnych praktyk lekarskich jak i dużych przychodni i szpitali. W szczególności pomagamy przygotować wzory dokumentów dla lekarzy i pacjentów, oraz udzielamy porad prawnych w przypadku ewentualnych zarzutów związanych z procesem leczenia.

Naszą siłą są nie tylko skuteczność i profesjonalizm w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań prawnych i biznesowych, ale również uczciwe i przejrzyste zasady współpracy. Dzięki temu zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów i pomogliśmy rozwiązać wiele problemów.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z pomocy prawnej świadczącej przez naszą kancelarię.